Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POVOLENÍ NÁVŠTĚV V KNL – ve všech nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou návštěvy povoleny od 1. června 2020. V platnosti ale zůstávají nezbytná opatření, podrobnější informace naleznete v sekci AKTUALITY.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Více informací naleznete na našich sociálních sítích  instagramfacebook

Mapa stanovišť LBC-TU

3. 6. 2020

POZOR! Sloučili jsme všechna odběrová místa na Covid-19. Jediné odběrové místo pro Rapid testy i PCR testy se nyní nachází v prostorách parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní) na Husově ulici. Vstup je pouze pro pěší, není umožněn vjezd autem.

Stávající odběrové místo na Bernardově ulici ode dnešního dne není v provozu.

Pracovní doba je Po–Pá od 8 do 12 hodin.


18. 5. 2020
V návaznosti na usnesení Vlády České republiky, která vyhlásila pro území ČR z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru nouzový  stav, který byl v ČR k tomuto dni ukončen, vydává také generální ředitel KNL, a.s. ukončení nouzového stavu v KNL s platností od 18. 5. 2020.


15. 5. 2020
Dnešní den v 15 hodin končí CENTRÁLNÍ TRIÁŽOVÁNÍ PACIENTŮ a ostatních příchozích do budov KNL ve všech areálech (Liberec, Turnov, Frýdlant). Všechny vchody do nemocnice budou vráceny do režimu před nouzovým stavem. Pacientům, kteří budou mít infekci dýchacích cest (kašel, rýma, teplota) je doporučeno odložit plánované vyšetření/zákrok v KNL s domluvou náhradního termínu. Dále platí povinné nošení roušek v celém areálu nemocnic, také je před vchodem na jednotlivá oddělení nutná řádná dezinfekce rukou.
V tuto hodinu se také STACIONÁRNÍ ODBĚROVÉ MÍSTO pro pacienty s podezřením na COVID-19 PŘESOUVÁ do prostor parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní). Vstup bude pouze pro pěší, tzn. nebude umožněn vjezd autem. /viz mapa/

Další změnou je cena odběru a testu PCR na COVID-19 pro samoplátce. Na základě dnes zveřejněného Cenového předpisu MZČR 8/2020/CAU ze dne 14. 5. 2020 byla určena cena testu na 1 756 Kč. /více info/


KNL, a.s. ruší zákaz elektivní operativy.


4. 5. 2020
Od května začíná provoz našich lékáren v Liberci opět dle standardních provozních časů:
Lékárna – výdejna na Husově ulici: Po–Pá 7.30–15.00
Nemocniční lékárna a prodejna zdravotnických potřeb: Po–Pá 7.30–17.30, So 8.00–16.00