Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Očkování v nemocnici Turnov:
Očkuje se vakcínou Pfizer v 1. p budovy TA naproti interní ambulanci, vždy od úterý do pátku od 12.00 do 18.00 hodin.

Očkování v nemocnici Frýdlant:
Očkuje se vakcínou Pfizer ve spojovacím krčku mezi budovami FC a FD (naproti budově FG – gynekologie) vždy od pondělí do tku v časech: Po+Út+Čt od 13.00 do 18.00, St+Pá od 13.00 do 17.00 hodin.

Před očkováním je nutná registrace na registrace.mzcr.cz nebo na bezplatných tel. infolinkách: 1221 nebo 800 880 066.


Od pondělí 22. 2. 2021 již budou VEŠKERÁ OČKOVÁNÍ VEŘEJNOSTI v Liberci probíhat v Očkovacím centru – v budově D Libereckého kraje 

  • Provozní doba očkovacího centra je Po–Ne 7.30 – 19.30, parkování doporučujeme v nedalekém OC Forum Liberec (90 minut zdarma). Před očkovacím centrem je pouze omezený počet míst pro ZTP a ZTP/P.
  • Před očkováním je nutná registrace na registrace.mzcr.cz nebo na bezplatných tel. infolinkách: 1221 nebo 800 880 066
  • Nezapomeňte si s sebou vzít platný doklad totožnosti a kartičku pojištěnce.
  • Vstup je ze strany OC Forum či Domu kultury, po schodech, či výtahem.
  • Dostavte se – prosíme – co nejkratší dobu před termínem očkování, před termínem očkování, zabráníte tím srocování lidí (pokud jste ještě neobdrželi termín očkování, do očkovacího centra – prosíme – nechoďte!)
  • Prosíme o dodržování bezpečných odstupů a nošení roušek či respirátorů.
  • Přicházejte pouze nejnutnějším doprovodem (s očkovaným se může dostavit max. 1 osoba).
  • Současná očkovací místa KNL na Husově a Jablonecké ulici budou od pondělí pro veřejnost uzavřena (budou zde očkováni pouze zaměstnanci KNL).

Zde Vám přinášíme přehledný návod, jak projít registračním procesem pro očkování na Covid-19. Další informace se dozvíte na centrální telefonní lince 1221 nebo informační lince Libereckého kraje 800 880 066.
Průvodce Registrací A Rezervací Na Očkování Proti COVID


Více informací naleznete na www.kraj-lbc.cz