Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Mimořádná opatření nemocnic

S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Všichni návštěvníci jsou povinni mít zakrytá ÚSTA A NOS rouškou /ve dne lze koupit v našich lékárnách, v noci na vrátnici/. Dezinfekce na ruce je připravena v ambulancích a ve všech vchodech do budov.

Návštěva nemocnic je určena primárně pro PACIENTY, případně jejich zákonné zástupce. Pro pacienta DOPORUČUJEME DOPROVOD POUZE JEDNÉ OSOBY!

Provoz našich Lékáren KNL může být omezen, sledujte info na webu nebo facebook, kde naleznete aktuální informace.

Bufet jídelny v budově J bude od 1. 12. 2020 otevřen PO-PÁ 7.00–14.00 v běžném provozu. Bistro na Husově ulici v Liberci i Bufet v Turnově zůstávají také v běžném provozu.

Prosím chraňte vaše i naše zdraví a respektujte nutná opatření.

Děkujeme vám za pochopení.