POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V prostorách KNL se včera uskutečnila tisková konference týkající se Modernizace Krajské nemocnice Liberec a stavby Centra urgentní medicíny. Projekt pokračuje podle harmonogramu, začínají práce na dokumentaci pro územní rozhodnutí, předložený návrh stavby počítá s dodržením investičního limitu 955 mil. Kč.

Projekt modernizace nemocnice nicméně neznamená jen stavbu pavilonu Centra urgentní medicíny. „Vedení nemocnice si uvědomuje, že projekt a řízení změn lékařských procesů po dostavbě CUM je a bude stejně náročná práce jako samotná výstavba,“ řekl prof. Ing. Petr Moos, CSc., vedoucí projektového týmu modernizace KNL. „Připravujeme podklady pro optimalizaci, řízení změn a využití opuštěných prostor v budovách A a B tak, aby se v areálu KNL vytvořilo integrované prostředí s vysokým komfortem pro pacienty a příslušnou kvalitou prostor pro medicínu,“ dodal profesor Moos.

modernizace nemocnice