ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V prostorách KNL se včera uskutečnila tisková konference týkající se Modernizace Krajské nemocnice Liberec a stavby Centra urgentní medicíny. Projekt pokračuje podle harmonogramu, začínají práce na dokumentaci pro územní rozhodnutí, předložený návrh stavby počítá s dodržením investičního limitu 955 mil. Kč.

Projekt modernizace nemocnice nicméně neznamená jen stavbu pavilonu Centra urgentní medicíny. „Vedení nemocnice si uvědomuje, že projekt a řízení změn lékařských procesů po dostavbě CUM je a bude stejně náročná práce jako samotná výstavba,“ řekl prof. Ing. Petr Moos, CSc., vedoucí projektového týmu modernizace KNL. „Připravujeme podklady pro optimalizaci, řízení změn a využití opuštěných prostor v budovách A a B tak, aby se v areálu KNL vytvořilo integrované prostředí s vysokým komfortem pro pacienty a příslušnou kvalitou prostor pro medicínu,“ dodal profesor Moos.

modernizace nemocnice