POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pondělí 25. 6. 2018 se od 16 hodin v obřadní síni liberecké radnice konalo slavnostní předávání stříbrných a zlatých medailí prof. MUDr. Jana Janského. Stříbrné medaile převzali přítomní za 20 a zlaté medaile za 40 odběrů krve.
Předávání se účastnili: zastupitel statutárního města Liberec Mgr. Jan Berki, Ph.D., ředitel Úřadu oblastního spolku Českého červeného kříže v Liberci Karel Studený a z transfuzního oddělení KNL, a.s. lékař MUDr. Petr Papoušek a staniční sestra Valerie Fojtová.

Všem dárcům moc děkujeme!