POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Smyslem projektu je práce s životním příběhem. Snaha o to, aby si děti žijící odděleně od svých původních rodin uvědomily svoji minulost. Shromáždění faktů o této době a o lidech, kteří jsou s ní spojeni, jim pomůže minulost přijmout a vykročit do budoucnosti.

Tisková zpráva ke stažení