POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Již po šestnácté se 14. června uskutečnil Světový den dárců krve, který je vyhlašován coby oslava dárců a zároveň je také vyjádřením díků za činnost, která nejenom že dává smysl, ale především zachraňuje lidské životy.

Tisková zpráva ke stažení