POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Krajská nemocnice Liberec uvedla do provozu druhou magnetickou rezonanci. Vybudovala kvůli tomu nové prostory v budově, kterou liberecká nemocnice přistavěla ke stávajícímu Pavilonu interních oborů (Pavilon B). Nový přístroj disponuje silou pole 1,5 Tesla a má prakticky plnou softwarovou i hardwarovou výbavu a kompletní spektrum cívek. Dodavatelem je společnost Philips

Tisková zpráva ke stažení