POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

POZOR! Sloučili jsme všechna odběrová místa na Covid-19. Jediné odběrové místo pro rapid testy i PCR testy se nyní nachází v prostorách parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní) na Husově ulici. Vstup je pouze pro pěší, není umožněn vjezd autem.

Stávající odběrové místo na Bernardově ulici ode dnešního dne není v provozu.

Pracovní doba je Po–Pá od 8 do 12 hodin.