POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

POZOR! Sloučili jsme všechna odběrová místa na Covid-19. Jediné odběrové místo pro rapid testy i PCR testy se nyní nachází v prostorách parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní) na Husově ulici. Vstup je pouze pro pěší, není umožněn vjezd autem.

Stávající odběrové místo na Bernardově ulici ode dnešního dne není v provozu.

Pracovní doba je Po–Pá od 8 do 12 hodin.