Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes ráno proběhlo a zítra ráno proběhne další “akce” odběrů krve – tentokrát z řad civilních zaměstnanců liberecké Policie České republiky. Darovat krev na našem transfuzním oddělení se rozhodlo sedm prvodárců. V dalším týdnu přivítáme šest zaměstnanců libereckého Vojenského útvaru.

Vážíme si toho a všem moc děkujeme!