POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes ráno proběhlo a zítra ráno proběhne další “akce” odběrů krve – tentokrát z řad civilních zaměstnanců liberecké Policie České republiky. Darovat krev na našem transfuzním oddělení se rozhodlo sedm prvodárců. V dalším týdnu přivítáme šest zaměstnanců libereckého Vojenského útvaru.

Vážíme si toho a všem moc děkujeme!