ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Návštěvy ve zdravotnických zařízeních KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou povoleny od pondělí 1. 6. 2020:

V platnosti ale zůstávají nezbytná opatření:

• zvažte, nakolik je Vaše návštěva nutná,
  • v případě, že na sobě cítíte příznaky onemocnění, zejména dýchacích cest nebo zažívacího ústrojí, na návštěvu nechoďte,
  • důsledně respektujte pokyny ošetřujícího personálu,
  • při vstupu si dezinfikujte ruce,
  • během návštěvy mějte ústa a nos nepřetržitě kryta ústenkou (šátkem, respirátorem),
  • omezte přítomnost u lůžka na jednu osobu,
  • trvání návštěvy omezte na 15 minut,
  • důrazně doporučujeme návštěvy vykonávat v době 15–17 hodin.

Děkujeme vám za pochopení.