POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Návštěvy ve zdravotnických zařízeních KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou povoleny od pondělí 1. 6. 2020:

V platnosti ale zůstávají nezbytná opatření:

• zvažte, nakolik je Vaše návštěva nutná,
  • v případě, že na sobě cítíte příznaky onemocnění, zejména dýchacích cest nebo zažívacího ústrojí, na návštěvu nechoďte,
  • důsledně respektujte pokyny ošetřujícího personálu,
  • při vstupu si dezinfikujte ruce,
  • během návštěvy mějte ústa a nos nepřetržitě kryta ústenkou (šátkem, respirátorem),
  • omezte přítomnost u lůžka na jednu osobu,
  • trvání návštěvy omezte na 15 minut,
  • důrazně doporučujeme návštěvy vykonávat v době 15–17 hodin.

Děkujeme vám za pochopení.