POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
S platností od 1. 6. 2018, tedy ode dnešního dne, platí zákaz kouření u heliportu v KNL. Nové místo pro kuřáky je za rampou skladů u budovy H. Stávající místo pro kouření u patologie nadále zůstává. V celém areálu KNL se nikde jinde kouřit nesmí.
Děkujeme Vám za pochopení.