POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
S platností od 1. 6. 2018, tedy ode dnešního dne, platí zákaz kouření u heliportu v KNL. Nové místo pro kuřáky je za rampou skladů u budovy H. Stávající místo pro kouření u patologie nadále zůstává. V celém areálu KNL se nikde jinde kouřit nesmí.
Děkujeme Vám za pochopení.