POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pátek 8. června navštívili děti hospitalizované v KNL na dětském psychiatrickém oddělení muzikanti členové kapely V. A. R. Hráč na bicí nástroje Jeny a kytarista Šupy strávili s dětmi příjemnou hodinku, během níž si s nimi společně zamuzicírovali. Nejprve jim na ukázku zahráli sami, poté nechali děti, aby si samy vyzkoušely zahrát, a na závěr se rozloučili ještě jednou rockovou písní.

Spolupráce mezi Dobromyslí – Dobrovolnickým centrem KNL a heavymetalovou kapelou V. A. R. se začala zcela spontánně rozvíjet na jaře roku 2015, kdy se skupina rozhodla darovat dětem v nemocnici bicí. Od této doby pořádáme v rozmezí zhruba 1 až 2 měsíců hudební setkání při elektrické kytaře a bubnech.