ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V pátek 8. června navštívili děti hospitalizované v KNL na dětském psychiatrickém oddělení muzikanti členové kapely V. A. R. Hráč na bicí nástroje Jeny a kytarista Šupy strávili s dětmi příjemnou hodinku, během níž si s nimi společně zamuzicírovali. Nejprve jim na ukázku zahráli sami, poté nechali děti, aby si samy vyzkoušely zahrát, a na závěr se rozloučili ještě jednou rockovou písní.

Spolupráce mezi Dobromyslí – Dobrovolnickým centrem KNL a heavymetalovou kapelou V. A. R. se začala zcela spontánně rozvíjet na jaře roku 2015, kdy se skupina rozhodla darovat dětem v nemocnici bicí. Od této doby pořádáme v rozmezí zhruba 1 až 2 měsíců hudební setkání při elektrické kytaře a bubnech.