POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve včerejších odpoledních hodinách v Kapli KNL proběhlo odborné setkání s názvem Májoviny, které již sedmým rokem organizuje gynekologicko-porodnické oddělení. Letos se téma týkalo společné spolupráci s laboratořemi. Setkání je určeno pro porodní asistentky a všeobecné sestry nejen z Krajské nemocnice Liberec, ale i jiných zdravotnických zařízení v Libereckém kraji.