POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve včerejších odpoledních hodinách v Kapli KNL proběhlo odborné setkání s názvem Májoviny, které již sedmým rokem organizuje gynekologicko-porodnické oddělení. Letos se téma týkalo společné spolupráci s laboratořemi. Setkání je určeno pro porodní asistentky a všeobecné sestry nejen z Krajské nemocnice Liberec, ale i jiných zdravotnických zařízení v Libereckém kraji.