ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Začátkem prosince 2019 proběhnou stavební práce na výměně podlahové krytiny v 1. patře PIO před výtahy.

Práce budou probíhat následovně:

­– pá 6.12. 2019, od 14 hod. do so 7. 12. 2019 14 hod. – bourání dlažby na chodbě, likvidace suti
– so 7.12. 2019 – od 8 hod. – příprava podkladu pod stěrkování podlahy, penetrace
– so 7.12. 2019 – od 18 stěrkování podlahy
– so, ne 14.– 15. 12. 2019 pokládka PVC v celé chodbě

V sobotu 7. 12. 2019 bude prostor chodby v 1. patře od 18 hod. ze všech stran úplně uzavřen včetně vyřazení stanic všech výtahů (v 1. patře) z provozu. Do sekce D v 1. patře nebude po celou noc přístup vůbec. Uzavírka skončí v neděli 8. 12. 2019 ráno v 6 hod.

Po celou noc ze soboty na neděli 7. – 8. 12. 2019  budou v 1. patře v sekci B odemčeny dveře na boční požární schodiště, aby v době uzavírky hlavní chodby bylo možno odejít po tomto schodišti v sekci B do S2, kde budou po celou noc dveře rovněž odemčeny. Zejména v době bourání keramické dlažby, ale i při provádění ostatních prací bude pohyb osob v 1. patře v chodbě před výtahy omezen.

Děkujeme Vám za pochopení.