POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

pátek 29. 11. a v sobotu 30. 11. 2019 bude probíhat v Nemocniční lékárně inventura.

Z tohoto důvodu bude lékárna pro oddělení KNL i pro veřejnost uzavřena.

Výdej na recepty a volný prodej zajišťuje v pátek 29. 11. Lékárna – výdejna proti hlavní vrátnici od 7.30 do 15.00.

Děkujeme za pochopení.