POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V dnešních dopoledních hodinách proběhlo každoroční Vítání studentů liberecké SZŠ a VOŠ do praxe v KNL, a.s. Tohoto významného dne se letos zúčastnilo 172 studentů „zdrávky“. Studenty opět přivítaly svými přívětivými slovy zástupci SZŠ a VOŠ – ředitelka Mgr. Jana Urbanová a vedoucí učitelka praktického vyučování Mgr. Jitka Teplá, za KNL, a.s. ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová a studenty přišla podpořit i poslankyně ČR v oboru zdravotnictví Mgr. Jana Pastuchová.

Spolupráce se studenty i jejich odborným vedením, které zaštiťuje liberecká škola, je výborná a naše nemocnice se snaží vytvářet co nejlepší pracovní podmínky pro jejich sebevzdělávání i to, aby se cítili spokojení a potřební. Součástí slavnostní akce bylo i předání šeku v hodnotě 10 tisíc Kč, které KNL, a.s. předala třídě IV. C za nejlepší studijní výsledky ve školním roce 2018/2019.