Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhlo „Vítání jara“ v duchu Velikonoc na oddělení následné péče v Turnově s pěveckým sborem pod vedením Bc. Lenky Markové. Povídalo se a vzpomínalo na jarní zvyky a poselství Velikonoc. Zazněli písně nejen české, ale i anglické nebo dokonce hebrejské.