POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhlo „Vítání jara“ v duchu Velikonoc na oddělení následné péče v Turnově s pěveckým sborem pod vedením Bc. Lenky Markové. Povídalo se a vzpomínalo na jarní zvyky a poselství Velikonoc. Zazněli písně nejen české, ale i anglické nebo dokonce hebrejské.