POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Na včerejším setkání nelékařského ošetřovatelského úseku z řad zaměstnanců i zdravotníků z terénu se prolínala témata z celého traumatologicko-ortopedického centra – počínaje přivítáním přednostou TOC MUDr. Jaroslavem Šrámem, Ph.D., představením centra a jeho historie, nového třídícího systému příjmu pacientů – TRIAGE a dalšími odbornými tématy z traumatologie, ortopedie nebo spinální jednotky. Zpestřením odpoledne byla přítomnost našich zvířecích hvězd – Elwise Kinga a Crystal Elzary v doprovodu naší canisterapeutky Petry Konečné.