Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Na včerejším setkání nelékařského ošetřovatelského úseku z řad zaměstnanců i zdravotníků z terénu se prolínala témata z celého traumatologicko-ortopedického centra – počínaje přivítáním přednostou TOC MUDr. Jaroslavem Šrámem, Ph.D., představením centra a jeho historie, nového třídícího systému příjmu pacientů – TRIAGE a dalšími odbornými tématy z traumatologie, ortopedie nebo spinální jednotky. Zpestřením odpoledne byla přítomnost našich zvířecích hvězd – Elwise Kinga a Crystal Elzary v doprovodu naší canisterapeutky Petry Konečné.