22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

Na včerejším setkání nelékařského ošetřovatelského úseku z řad zaměstnanců i zdravotníků z terénu se prolínala témata z celého traumatologicko-ortopedického centra – počínaje přivítáním přednostou TOC MUDr. Jaroslavem Šrámem, Ph.D., představením centra a jeho historie, nového třídícího systému příjmu pacientů – TRIAGE a dalšími odbornými tématy z traumatologie, ortopedie nebo spinální jednotky. Zpestřením odpoledne byla přítomnost našich zvířecích hvězd – Elwise Kinga a Crystal Elzary v doprovodu naší canisterapeutky Petry Konečné.