Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Další vernisáží odstartovalo středeční slavnostní odpoledne dne 17. 4. na oddělení následné péče v Liberci. Vystavovatelem je tentokrát liberecký fotograf a cestovatel Roman Grebson Grebeníček, kterého na oddělení všichni moc dobře znají, protože je mimo jiné dvorním fotografem všech vernisáží pořádaných Janou Pokornou v rámci projektu Pomáhejme uměním. Tématem vystavených fotografií jsou obyčejní lidé z Vietnamu, Maroka a Srí Lanky, které potkával na jeho cestách. Zajímavostí je, že autor jako dopravní prostředek používá obyčejné kolo. Milým hostem byla operní pěvkyně – jeho dcera Karolina, posluchačka 6. ročníku Pražské konzervatoře.