POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Další vernisáží odstartovalo středeční slavnostní odpoledne dne 17. 4. na oddělení následné péče v Liberci. Vystavovatelem je tentokrát liberecký fotograf a cestovatel Roman Grebson Grebeníček, kterého na oddělení všichni moc dobře znají, protože je mimo jiné dvorním fotografem všech vernisáží pořádaných Janou Pokornou v rámci projektu Pomáhejme uměním. Tématem vystavených fotografií jsou obyčejní lidé z Vietnamu, Maroka a Srí Lanky, které potkával na jeho cestách. Zajímavostí je, že autor jako dopravní prostředek používá obyčejné kolo. Milým hostem byla operní pěvkyně – jeho dcera Karolina, posluchačka 6. ročníku Pražské konzervatoře.