Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Jako doplněk ke stávající diagnostice nově nabízíme vyšetření specifického IgE pomocí multiplexového testu ALEX. Tento test umožňuje simultánní stanovení specifického IgE proti velkému množství alergenových extraktů i molekulárních alergenů, čímž vytváří téměř kompletní senzibilizační obraz pacienta.

Výhodami testu jsou
– použití malého objemu vzorku
– eliminace IgE proti CCD (“cross-reactive carbohydrate determinants” – zkříženě reagující uhlovodíkové determinanty) ve vzorku pacienta
– odlišení vícenásobné senzibilizace od zkřížené reaktivity