Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dozorčí rada KNL dne 24. 4. schválila záměr koupit frýdlantskou nemocnici. Představenstvo a management KNL tak mohou vyjednávat o konečných podmínkách koupě stoprocentního podílu ve společnosti, která nemocnici nyní provozuje.
Podle původních dohod by KNL měla začít provozovat Nemocnice Frýdlant od 1. července 2019.