ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V pondělí v odpoledních hodinách proběhl v jídelně KNL „Den pootevřených dveří” nové zaměstnanecké školky, kde byl představen její koncept a také noví zaměstnanci. Sešlo se tu na 60 zájemců, zatím především z řad zaměstnanců nemocnice a KNL Cateringu.

Nová školka KNofLík se otevírá letos v září, zápis do čtyř tříd proběhne v květnu. O názvu mateřské školy rozhodovali zaměstnanci KNL, kteří se mohli účastnit výběrového řízení na tvorbu názvu a grafického ztvárnění logotypu, které mělo korespondovat se stávajícími logy školek Technické univerzity ŠkaTULka a mateřské školy U bílého králíka v České Lípě. Název měl být zároveň propojen s Krajskou nemocnicí Liberec, což se povedlo :o)