Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhlo první setkání managementu a vedoucích pracovníků KNL s praktickými lékaři z Frýdlantska v prostorech jídelny nemocnice Frýdlant. Po představení managementu přítomným nastala diskuze, ve které se probíralo nastavení budoucí spolupráce a vzájemné komunikace vedoucí ke spokojenosti péče pacientů z této oblasti. Setkání s lékaři i sestřičkami proběhlo poprvé, ale ne naposled, management KNL je otevřený k dalšímu setkání a probírání nejpalčivějších problémů.

Za vedení KNL se účastnili – generální ředitel MUDr. Richard Lukáš, PhD., lékařský ředitel a přednosta Centra psychiatrie MUDr. Jaromír Hons, Ph.D., vrchní sestra chirurgie Mgr. Ladislava Kohoutová (zastup. ředitelku oš. péče Mgr. Marii Fryaufovou), primář chirurgie MUDr. Peter Hromádka a za nemocnici Frýdlant technicko-provozní náměstek Vladimír Vondráček a primářka gyn. oddělení MUDr. Anna Sechovská.