ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhlo první setkání managementu a vedoucích pracovníků KNL s praktickými lékaři z Frýdlantska v prostorech jídelny nemocnice Frýdlant. Po představení managementu přítomným nastala diskuze, ve které se probíralo nastavení budoucí spolupráce a vzájemné komunikace vedoucí ke spokojenosti péče pacientů z této oblasti. Setkání s lékaři i sestřičkami proběhlo poprvé, ale ne naposled, management KNL je otevřený k dalšímu setkání a probírání nejpalčivějších problémů.

Za vedení KNL se účastnili – generální ředitel MUDr. Richard Lukáš, PhD., lékařský ředitel a přednosta Centra psychiatrie MUDr. Jaromír Hons, Ph.D., vrchní sestra chirurgie Mgr. Ladislava Kohoutová (zastup. ředitelku oš. péče Mgr. Marii Fryaufovou), primář chirurgie MUDr. Peter Hromádka a za nemocnici Frýdlant technicko-provozní náměstek Vladimír Vondráček a primářka gyn. oddělení MUDr. Anna Sechovská.