POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Den zdraví v Turnově se opět vydařil! Kapela Sebastian sice nakonec nedorazila, všechna ostatní vystoupení se ale uskutečnila, prohlídky nemocnice byly stále plné a připravená zdravotní měření se setkala s velkým ohlasem. A kdo vydržel až do konce, dočkal se i náhradního koncertu v podobě zpěváka Pokáče, který potěšil svými vtipnými písněmi nejen mladé publikum.
Děkujeme vám všem za účast a těšíme se za rok na viděnou!

Děkujeme Pavlovi Charouskovi z Turnovsko v akci za poskytnutí velké části publikované fotodokumentace.