ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Den zdraví v Turnově se opět vydařil! Kapela Sebastian sice nakonec nedorazila, všechna ostatní vystoupení se ale uskutečnila, prohlídky nemocnice byly stále plné a připravená zdravotní měření se setkala s velkým ohlasem. A kdo vydržel až do konce, dočkal se i náhradního koncertu v podobě zpěváka Pokáče, který potěšil svými vtipnými písněmi nejen mladé publikum.
Děkujeme vám všem za účast a těšíme se za rok na viděnou!

Děkujeme Pavlovi Charouskovi z Turnovsko v akci za poskytnutí velké části publikované fotodokumentace.