Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Den zdraví v Turnově se opět vydařil! Kapela Sebastian sice nakonec nedorazila, všechna ostatní vystoupení se ale uskutečnila, prohlídky nemocnice byly stále plné a připravená zdravotní měření se setkala s velkým ohlasem. A kdo vydržel až do konce, dočkal se i náhradního koncertu v podobě zpěváka Pokáče, který potěšil svými vtipnými písněmi nejen mladé publikum.
Děkujeme vám všem za účast a těšíme se za rok na viděnou!

Děkujeme Pavlovi Charouskovi z Turnovsko v akci za poskytnutí velké části publikované fotodokumentace.