Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se přednáškovém sále Lékařské knihovny KNL uskutečnilo první představení návrhu stavby v rámci první etapy projektu Modernizace KNL. Zástupci dodavatele projektové dokumentace, společností Sial Architekti a Inženýři s.r.o. a DOMY s.r.o., prezentovali na neveřejném setkání návrh budovy Centra urgentní medicíny (CUM), který vychází z vítězného návrhu architektonicko-urbanistické soutěže o návrh konané v loňském roce. Finální návrh stavby by měl být dokončen v květnu tohoto roku.