POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se přednáškovém sále Lékařské knihovny KNL uskutečnilo první představení návrhu stavby v rámci první etapy projektu Modernizace KNL. Zástupci dodavatele projektové dokumentace, společností Sial Architekti a Inženýři s.r.o. a DOMY s.r.o., prezentovali na neveřejném setkání návrh budovy Centra urgentní medicíny (CUM), který vychází z vítězného návrhu architektonicko-urbanistické soutěže o návrh konané v loňském roce. Finální návrh stavby by měl být dokončen v květnu tohoto roku.