POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes ve 12.30 na dětském oddělení KNL proběhlo převzetí daru zástupci fi Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. vrchní sestře Mgr. Petře Plaškové. Jedná se o našité povlečení a čepičky pro neonatologii a pediatrii v hodnotě cca 40 600 Kč. Sbírky se účastnilo 203 zaměstnanců firmy, kteří částku mezi sebou vybrali v rámci vánočních svátků.

Děkujeme!