POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pondělí 9. 4. 2018 byly v obřadní síni Liberecké radnice předány dárcům krve z rukou ředitele Úřadu Oblastního spolku Českého červeného kříže v Liberci pana Karla Studeného, zastupitele statutárního Města Liberec pana Mgr. Jiřího Šolce a přednostky Centra laboratorní medicíny a primářky Transfuzního oddělení KNL Liberec MUDr. Renaty Procházkové PhD. stříbrné a zlaté medaile prof. MUDr. Jana Janského.

Tentokrát bylo oceněno 21 dárců zlatou medailí a 34 dárců stříbrnou medailí.

Všem dárcům děkujeme za spolupráci a těšíme se, že v dárcovství krve budou pokračovat.