POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Zveme Vás na tradiční Svatozdislavský benefiční koncert na Státním zámku Lemberk v úterý 1. 5. 2018 od 14 hodin. Výtěžek z dobrovolného vstupného obdrží naše Dobrovolnické centrum Dobromysl, které letos slaví 10 let!