POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnešní den byl určen jako Světový den laskavosti :o) A v rámci tohoto dne předali žáci 6. ročníku ZŠ Lesní v Liberci s paní učitelkou Mgr. Radkou Přibilovou naší manažerce komunikace a psychosociální péče Mgr. Jolaně Strnadové přes 100 různých vánočních přání pacientům oddělení následné péče, které vlastnoručně vyrobili.

Moc jim za to děkujeme!