POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnešní den byl určen jako Světový den laskavosti :o) A v rámci tohoto dne předali žáci 6. ročníku ZŠ Lesní v Liberci s paní učitelkou Mgr. Radkou Přibilovou naší manažerce komunikace a psychosociální péče Mgr. Jolaně Strnadové přes 100 různých vánočních přání pacientům oddělení následné péče, které vlastnoručně vyrobili.

Moc jim za to děkujeme!