Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnešní den byl určen jako Světový den laskavosti :o) A v rámci tohoto dne předali žáci 6. ročníku ZŠ Lesní v Liberci s paní učitelkou Mgr. Radkou Přibilovou naší manažerce komunikace a psychosociální péče Mgr. Jolaně Strnadové přes 100 různých vánočních přání pacientům oddělení následné péče, které vlastnoručně vyrobili.

Moc jim za to děkujeme!