Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Markéta Pechová, handicapovaná plavkyně, která jako první plavkyně bez nohy (a navíc bez kusu plíce) zvládla v srpnu letošního roku přeplavat kanál La Manche, v pátek 8. 11. předala personálu liberecké onkologie šek na dvacet tisíc korun. Jedná se o výtěžek z dražby plavecké čepice, se kterou přeplavala La Manche.

Markéta, která dnes pracuje na personálním oddělení KNL, k darování řekla: „Právě zde jsem se v dětství léčila a měla jsem možnost poznat, jak náročná, těžká práce zdravotnického personálu na onkologii je. Věnování dvaceti tisíc je jen mým malým poděkováním za to, jak se tu o mě kdysi starali a jak mi pomohli.“