POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Markéta Pechová, handicapovaná plavkyně, která jako první plavkyně bez nohy (a navíc bez kusu plíce) zvládla v srpnu letošního roku přeplavat kanál La Manche, v pátek 8. 11. předala personálu liberecké onkologie šek na dvacet tisíc korun. Jedná se o výtěžek z dražby plavecké čepice, se kterou přeplavala La Manche.

Markéta, která dnes pracuje na personálním oddělení KNL, k darování řekla: „Právě zde jsem se v dětství léčila a měla jsem možnost poznat, jak náročná, těžká práce zdravotnického personálu na onkologii je. Věnování dvaceti tisíc je jen mým malým poděkováním za to, jak se tu o mě kdysi starali a jak mi pomohli.“