Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Markéta Pechová, handicapovaná plavkyně, která jako první plavkyně bez nohy (a navíc bez kusu plíce) zvládla v srpnu letošního roku přeplavat kanál La Manche, v pátek 8. 11. předala personálu liberecké onkologie šek na dvacet tisíc korun. Jedná se o výtěžek z dražby plavecké čepice, se kterou přeplavala La Manche.

Markéta, která dnes pracuje na personálním oddělení KNL, k darování řekla: „Právě zde jsem se v dětství léčila a měla jsem možnost poznat, jak náročná, těžká práce zdravotnického personálu na onkologii je. Věnování dvaceti tisíc je jen mým malým poděkováním za to, jak se tu o mě kdysi starali a jak mi pomohli.“