POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Liberecká drbna ve spolupráci s Krajskou nemocnicí Liberec, a.s. připravila soutěž o nej Drbňátko měsíce. Můžete zaslat fotografii svého právě narozeného miminka a vyhrát dárkovou tašku od společnosti dm drogerie markt nebo ceny v hodnotě 1 500, 1 000 a 500 Kč.

více info zde