Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Hromadná autonehoda na Turnovsku, při které bylo do sanitkami přivezeno 20 zraněných, z toho čtyři těžce, včera prověřila fungování naší turnovské nemocnice. Krev, šok z úrazu, občas lehká hysterie, obnažené kosti, hluboké rány. Naštěstí šlo jen o cvičení. Ale velmi věrohodné.
/Foto Pavel Charousek/

Více info zde