POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Hromadná autonehoda na Turnovsku, při které bylo do sanitkami přivezeno 20 zraněných, z toho čtyři těžce, včera prověřila fungování naší turnovské nemocnice. Krev, šok z úrazu, občas lehká hysterie, obnažené kosti, hluboké rány. Naštěstí šlo jen o cvičení. Ale velmi věrohodné.
/Foto Pavel Charousek/

Více info zde