Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

S ohlédnutím za letošním Feminafestem, který se konal v sobotu 19. října, si dovolujeme uvést pár komentářů z bezmála dvou set účastníků tohoto již sedmého ročníku konaného pro laickou veřejnost:

„Perfektní! Feminafest plně naplnil mé očekávání. Mé otázky byly zodpovězeny, aniž bych se musela ptát. Opravdu maximální spokojenost! Díky.“
„Opravdu krásně strávený čas se spoustou zajímavých informací, které bych na ‘mateřské’ dovolené jen stěží někde hledala.“
„Velice děkuji za pořádání této akce. Přínosné přednášky, příjemné prostředí, výborné jídlo. Hodně sil do dalších let.“

Dopolední program byl letos zaměřen na malé gentlemany. Rodiče si odnesli mnohá doporučení týkající se péče o zdraví svých ratolestí, ale i postřehy psychologů ke specifikům ve výchově, která vymezuje již samotná podstata mužství. Do odpolední části jsme zařadili jako každoročně témata blízká budoucím rodičům. Přednášky byly zaměřeny převážně na porod a péči o novorozence, ale vysoce oceňovanou se stala i prezentace o první pomoci v batolecím věku. Originální zdravé občerstvení během celé akce zajistili jako každoročně zaměstnanci Cateringu KNL. V závěru obou bloků proběhlo tradiční slosování vyplněných dotazníků, takže si několik desítek účastníků odneslo i krásné ceny. Součástí akce byla i výstava fotografií miminek Jarky Nývltové a prodej originálních regionálních šperků.

Děkujeme nejen našemu generálnímu partnerovi, jímž je tradičně Všeobecná zdravotní pojišťovna, ale i všem dalším sponzorům a dárcům, díky nimž je celá akce pro účastníky zdarma.