POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Jsme rádi, když dámy odchází od nás z ONP domů upravené. Fotografie z tohoto stříhání jsou již pár dní staré a obě dámy by již měly být mimo nemocniční prostředí. Paní Jaroslava (v černém) se domů moc těšila, i když se nejprve chystala na trénování chůze a soběstačnosti u svého syna v Liberci, kde bude navíc i se svým třináctiletým vnukem a báječnou snachou, která výborně vaří.
Paní Jarmila (v bílém svetříku) se také nemohla dočkat návratu do svého krásného bydlení. Z jejího vyprávění bylo zřejmé, že jim vše doma dobře funguje a její obec se o místní obyvatele hezky stará.
Za stříhání opět děkujeme naší dobrovolnici z Dobromysly Jáře!