Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V pořadí 12. vernisáž výstavy proběhla opět v Liberci na Oddělení následné péče 12. 11. 2019 – tentokrát s „Akvarely Věry Novotné“, a to v rámci projektu Pomáhejme uměním Jany Pokorné. Jako hosté vystoupili členové orchestru Divadla F. X. Šaldy v Liberci – Marcela Mikolášková a Jan Novotný.