POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pořadí 12. vernisáž výstavy proběhla opět v Liberci na Oddělení následné péče 12. 11. 2019 – tentokrát s „Akvarely Věry Novotné“, a to v rámci projektu Pomáhejme uměním Jany Pokorné. Jako hosté vystoupili členové orchestru Divadla F. X. Šaldy v Liberci – Marcela Mikolášková a Jan Novotný.