POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes v dopoledních hodinách proběhlo v prostorech ONP v Liberci slavnostní poděkování studentům 2. OSE (ošetřovatel/ka) ze Střední zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické v Liberci, kteří na oddělení praktikují. Studenti předali drobné dárečky pacientům a pak byly sami obdarováni dárečky od KNL s příjemným vánočním posezením. V rámci této akce zároveň proběhlo i předání vánočního dárku školy pacientce v rámci akce Ježíškova vnoučata. Děkujeme všem studentům za jejich obětavou práci a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a chuti pomáhat i v příštím roce.