Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes v dopoledních hodinách proběhlo v prostorech ONP v Liberci slavnostní poděkování studentům 2. OSE (ošetřovatel/ka) ze Střední zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické v Liberci, kteří na oddělení praktikují. Studenti předali drobné dárečky pacientům a pak byly sami obdarováni dárečky od KNL s příjemným vánočním posezením. V rámci této akce zároveň proběhlo i předání vánočního dárku školy pacientce v rámci akce Ježíškova vnoučata. Děkujeme všem studentům za jejich obětavou práci a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a chuti pomáhat i v příštím roce.