POVOLENÍ NÁVŠTĚV V KNL – ve všech nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou návštěvy povoleny od 1. června 2020. V platnosti ale zůstávají nezbytná opatření, podrobnější informace naleznete v sekci AKTUALITY.

Dnes v dopoledních hodinách proběhlo v prostorech ONP v Liberci slavnostní poděkování studentům 2. OSE (ošetřovatel/ka) ze Střední zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické v Liberci, kteří na oddělení praktikují. Studenti předali drobné dárečky pacientům a pak byly sami obdarováni dárečky od KNL s příjemným vánočním posezením. V rámci této akce zároveň proběhlo i předání vánočního dárku školy pacientce v rámci akce Ježíškova vnoučata. Děkujeme všem studentům za jejich obětavou práci a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a chuti pomáhat i v příštím roce.