POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dovolujeme si vám oznámit, že dochází ke změně ve vyšetřování Trichomonas vaginalis. Dosavadní kultivační metoda bude od počátku roku 2019 nahrazena metodou PCR (polymerázová řetězová reakce). Bližší informace viz přiložený soubor.