POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dovolujeme si vám oznámit, že dochází ke změně ve vyšetřování Trichomonas vaginalis. Dosavadní kultivační metoda bude od počátku roku 2019 nahrazena metodou PCR (polymerázová řetězová reakce). Bližší informace viz přiložený soubor.