POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Krajkářky z Liberecka předaly včera generálnímu řediteli KNL MUDr. Richardovi Lukášovi nádherné paličkované krajky ve tvaru srdíček. Jedná se o poděkování zdravotníkům za jejich nasazení v době pandemie. Tento nápad se zrodil po výzvě spolku Herdulky z Litvínova, který nesl název „Srdíčka pro zdravotníky”. Různorodá srdíčka, kterých je několik desítek, postupně rozdáme na jednotlivá oddělení KNL. Za tento krásný počin všem ženám – krajkářkám moc děkujeme 🧡💛.