POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Krajkářky z Liberecka předaly včera generálnímu řediteli KNL MUDr. Richardovi Lukášovi nádherné paličkované krajky ve tvaru srdíček. Jedná se o poděkování zdravotníkům za jejich nasazení v době pandemie. Tento nápad se zrodil po výzvě spolku Herdulky z Litvínova, který nesl název „Srdíčka pro zdravotníky”. Různorodá srdíčka, kterých je několik desítek, postupně rozdáme na jednotlivá oddělení KNL. Za tento krásný počin všem ženám – krajkářkám moc děkujeme 🧡💛.