Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Krajkářky z Liberecka předaly včera generálnímu řediteli KNL MUDr. Richardovi Lukášovi nádherné paličkované krajky ve tvaru srdíček. Jedná se o poděkování zdravotníkům za jejich nasazení v době pandemie. Tento nápad se zrodil po výzvě spolku Herdulky z Litvínova, který nesl název „Srdíčka pro zdravotníky”. Různorodá srdíčka, kterých je několik desítek, postupně rozdáme na jednotlivá oddělení KNL. Za tento krásný počin všem ženám – krajkářkám moc děkujeme 🧡💛.