POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

I když se od zítřejšího dne povoluje odložení roušek ve všech prostorech, v našich nemocnicích je zakrytí úst a nosu rouškami nebo jinými ochrannými prostředky ve VNITŘNÍCH PROSTORECH nadále POVINNÉ (až do odvolání). Také zůstává nutná dezinfekce rukou v rámci areálu a prostor nemocnic.

Děkujeme vám za pochopení.