POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes v odpoledních hodinách na plicním oddělení KNL proběhlo slavnostní přivítání nového primáře MUDr. Tomáše Vencálka, který 1. 1. 2019 převzal primariát po dlouholetém působení MUDr. Jiřího Vytisky. Ten zůstane nadále na oddělení ve zkráceném úvazku. MUDr. Vencálkovi přejeme hodně síly, entuziazmu a mnoho úspěchů ve vedení oddělení.