Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes v odpoledních hodinách na plicním oddělení KNL proběhlo slavnostní přivítání nového primáře MUDr. Tomáše Vencálka, který 1. 1. 2019 převzal primariát po dlouholetém působení MUDr. Jiřího Vytisky. Ten zůstane nadále na oddělení ve zkráceném úvazku. MUDr. Vencálkovi přejeme hodně síly, entuziazmu a mnoho úspěchů ve vedení oddělení.