POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Mamince Denise a prvnímu miminku naší nemocnice, chlapečkovi Demirovi, dnes poblahopřáli generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD., primátor Liberce Ing. Jaroslav Zámečník, CSc. i ředitelka ošetřovatelské péče, Mgr. Marie Fryaufová. Od KNL maminka obdržela dárkové poukázky do lékárny, od města Liberec pak dětskou výbavičku. Samozřejmostí byly i krásné květiny.