POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Mamince Denise a prvnímu miminku naší nemocnice, chlapečkovi Demirovi, dnes poblahopřáli generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD., primátor Liberce Ing. Jaroslav Zámečník, CSc. i ředitelka ošetřovatelské péče, Mgr. Marie Fryaufová. Od KNL maminka obdržela dárkové poukázky do lékárny, od města Liberec pak dětskou výbavičku. Samozřejmostí byly i krásné květiny.