Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Mamince Denise a prvnímu miminku naší nemocnice, chlapečkovi Demirovi, dnes poblahopřáli generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD., primátor Liberce Ing. Jaroslav Zámečník, CSc. i ředitelka ošetřovatelské péče, Mgr. Marie Fryaufová. Od KNL maminka obdržela dárkové poukázky do lékárny, od města Liberec pak dětskou výbavičku. Samozřejmostí byly i krásné květiny.