POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Na konci ledna se u nás již tradičně koná setkání managementu KNL se zaměstnanci. Ani letošní rok nebyl výjimkou.
Generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. při pondělním setkání zrekapituloval uplynulý rok, poděkoval zaměstnancům za jejich nasazení, obětavost a péči o pacienty a také přiblížil, co nemocnici v roce 2019 čeká. Zdůraznil, že i přes komplikovanou situaci ve zdravotnictví došlo k růstu platů a byly vyplaceny odměny, nemocnice nyní staví zaměstnaneckou školku, připravuje obměnu nemocničního informačního systému, plánuje se výstavbu a instalaci PET/CT a další investice za více než 150 milionů Kč.
V závěru setkání pak MUDr. Lukáš apeloval na soudržnost zaměstnanců a všem popřál v roce 2019 hodně sil a dobré zdraví.