ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Na konci ledna se u nás již tradičně koná setkání managementu KNL se zaměstnanci. Ani letošní rok nebyl výjimkou.
Generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. při pondělním setkání zrekapituloval uplynulý rok, poděkoval zaměstnancům za jejich nasazení, obětavost a péči o pacienty a také přiblížil, co nemocnici v roce 2019 čeká. Zdůraznil, že i přes komplikovanou situaci ve zdravotnictví došlo k růstu platů a byly vyplaceny odměny, nemocnice nyní staví zaměstnaneckou školku, připravuje obměnu nemocničního informačního systému, plánuje se výstavbu a instalaci PET/CT a další investice za více než 150 milionů Kč.
V závěru setkání pak MUDr. Lukáš apeloval na soudržnost zaměstnanců a všem popřál v roce 2019 hodně sil a dobré zdraví.