POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Koncem ledna na Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie dorazila i se svými nástroji dobrovolnice Julie z Dobromysli. Pro mladé pacienty si připravila odpolední muzikohrátky – drumming a relaxační cvičení. Při společném bubnování si všichni zablbli a při závěrečném odpočinku se na vlastní uši zaposlouchali do zvuků sundrumu, deštné hole a zvonkohry.
Děkujeme!