POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Koncem ledna na Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie dorazila i se svými nástroji dobrovolnice Julie z Dobromysli. Pro mladé pacienty si připravila odpolední muzikohrátky – drumming a relaxační cvičení. Při společném bubnování si všichni zablbli a při závěrečném odpočinku se na vlastní uši zaposlouchali do zvuků sundrumu, deštné hole a zvonkohry.
Děkujeme!