Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Koncem ledna na Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie dorazila i se svými nástroji dobrovolnice Julie z Dobromysli. Pro mladé pacienty si připravila odpolední muzikohrátky – drumming a relaxační cvičení. Při společném bubnování si všichni zablbli a při závěrečném odpočinku se na vlastní uši zaposlouchali do zvuků sundrumu, deštné hole a zvonkohry.
Děkujeme!