Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Ve včerejších odpoledních hodinách se uskutečnilo tradiční Křeslo pro hosta Jany Pokorné na oddělení následné péče. Příchod hostů způsobil pořádný rozruch, protože jimi tentokrát byly naše terapeutické hvězdy – leonberger Elwis King s fenkou Crystal Elzarou a nový kocouří terapeut Bumbác v doprovodu chovatelky a terapeutky KNL Petry Konečné. Ti třikrát týdně docházejí za pacienty na oddělení následné péče, dvakrát týdně na spinální jednotku a jednou týdně na psychiatrii.

Výsledky terapií jsou viditelné okamžitě. Ihned po spatření zvířete se zaznamenávají změny nálady přítomných, psi dokáží okamžitě potěšit a pozitivně naladit jak pacienty, tak i zaměstnance.