Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Ve včerejších odpoledních hodinách se uskutečnilo tradiční Křeslo pro hosta Jany Pokorné na oddělení následné péče. Příchod hostů způsobil pořádný rozruch, protože jimi tentokrát byly naše terapeutické hvězdy – leonberger Elwis King s fenkou Crystal Elzarou a nový kocouří terapeut Bumbác v doprovodu chovatelky a terapeutky KNL Petry Konečné. Ti třikrát týdně docházejí za pacienty na oddělení následné péče, dvakrát týdně na spinální jednotku a jednou týdně na psychiatrii.

Výsledky terapií jsou viditelné okamžitě. Ihned po spatření zvířete se zaznamenávají změny nálady přítomných, psi dokáží okamžitě potěšit a pozitivně naladit jak pacienty, tak i zaměstnance.