Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Ve včerejších odpoledních hodinách se uskutečnilo tradiční Křeslo pro hosta Jany Pokorné na oddělení následné péče. Příchod hostů způsobil pořádný rozruch, protože jimi tentokrát byly naše terapeutické hvězdy – leonberger Elwis King s fenkou Crystal Elzarou a nový kocouří terapeut Bumbác v doprovodu chovatelky a terapeutky KNL Petry Konečné. Ti třikrát týdně docházejí za pacienty na oddělení následné péče, dvakrát týdně na spinální jednotku a jednou týdně na psychiatrii.

Výsledky terapií jsou viditelné okamžitě. Ihned po spatření zvířete se zaznamenávají změny nálady přítomných, psi dokáží okamžitě potěšit a pozitivně naladit jak pacienty, tak i zaměstnance.