Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

„Můžeš mít klidně celý svět, ale když nemáš zdraví, tak nemáš nic.
Nauč se vnímat hodnotu zdraví, než ti zůstanou jen oči pro pláč.“

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhla tradiční, letos již 9. odborná konference pro ošetřovatelský úsek s názvem „Sestra v akci“ s tematickým názvem Pečuj o své zdraví, duši a krásu. Všichni víme, že celkový fyzický i duševní stav jednotlivce ovlivňuje svoje okolí a to ve zdravotnictví vzhledem k péči o pacienty platí dvojnásob. Proto je velice důležité, aby nikdo z nás nezapomněl na to, že být spokojený sám se sebou je prvotní podstatou šťastného života nejen v práci, ale i v soukromí.

Konference pořádané KNL, a.s. jsou zařazené do celoživotního vzdělávání a mohou se jich účastnit i zaměstnanci jiných zdravotnických zařízení.