ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

„Můžeš mít klidně celý svět, ale když nemáš zdraví, tak nemáš nic.
Nauč se vnímat hodnotu zdraví, než ti zůstanou jen oči pro pláč.“

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhla tradiční, letos již 9. odborná konference pro ošetřovatelský úsek s názvem „Sestra v akci“ s tematickým názvem Pečuj o své zdraví, duši a krásu. Všichni víme, že celkový fyzický i duševní stav jednotlivce ovlivňuje svoje okolí a to ve zdravotnictví vzhledem k péči o pacienty platí dvojnásob. Proto je velice důležité, aby nikdo z nás nezapomněl na to, že být spokojený sám se sebou je prvotní podstatou šťastného života nejen v práci, ale i v soukromí.

Konference pořádané KNL, a.s. jsou zařazené do celoživotního vzdělávání a mohou se jich účastnit i zaměstnanci jiných zdravotnických zařízení.