Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

„Můžeš mít klidně celý svět, ale když nemáš zdraví, tak nemáš nic.
Nauč se vnímat hodnotu zdraví, než ti zůstanou jen oči pro pláč.“

Ve včerejších odpoledních hodinách proběhla tradiční, letos již 9. odborná konference pro ošetřovatelský úsek s názvem „Sestra v akci“ s tematickým názvem Pečuj o své zdraví, duši a krásu. Všichni víme, že celkový fyzický i duševní stav jednotlivce ovlivňuje svoje okolí a to ve zdravotnictví vzhledem k péči o pacienty platí dvojnásob. Proto je velice důležité, aby nikdo z nás nezapomněl na to, že být spokojený sám se sebou je prvotní podstatou šťastného života nejen v práci, ale i v soukromí.

Konference pořádané KNL, a.s. jsou zařazené do celoživotního vzdělávání a mohou se jich účastnit i zaměstnanci jiných zdravotnických zařízení.