POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Den otevřených dveří se i letos opravdu povedl. I přes lákavou nabídku trávení víkendu za slunného počasí venku v  přírodě se této akce účastnilo skoro 200 návštěvníků. V jídelně KNL a v dalších prostorech nemocnice si prohlédli různé druhy přístrojové techniky, kterou ARO používá, hyperbarickou komoru, která slouží k oxygenoterapii, slavný heliport z místnosti, která propojuje nemocnici se záchranou životů z vrtulníku, nebo si procvičili laickou resuscitaci. Také si mohli vyzkoušet „opilé brýle“ s Týmem silniční bezpečnosti, podebatovat o Úrazech na horách s Horskou službou nebo zhlédnout video o anestezii. Nakonec mnozí z nich podpořili nákupem drobných výrobků i partnera KNL – Nadaci Preciosa.

Děkujeme všem účastníkům i organizátorům.