Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Den otevřených dveří se i letos opravdu povedl. I přes lákavou nabídku trávení víkendu za slunného počasí venku v  přírodě se této akce účastnilo skoro 200 návštěvníků. V jídelně KNL a v dalších prostorech nemocnice si prohlédli různé druhy přístrojové techniky, kterou ARO používá, hyperbarickou komoru, která slouží k oxygenoterapii, slavný heliport z místnosti, která propojuje nemocnici se záchranou životů z vrtulníku, nebo si procvičili laickou resuscitaci. Také si mohli vyzkoušet „opilé brýle“ s Týmem silniční bezpečnosti, podebatovat o Úrazech na horách s Horskou službou nebo zhlédnout video o anestezii. Nakonec mnozí z nich podpořili nákupem drobných výrobků i partnera KNL – Nadaci Preciosa.

Děkujeme všem účastníkům i organizátorům.