POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Krajská nemocnice Liberec již má své stolní kalendáře na rok 2019. Po velkém úspěchu z loňského roku se opět rozhodla zapojit své zaměstnance, kteří mohli zasílat vlastní fotografie. Tématem letošního kalendáře byly pořízené snímky z Liberecka a Turnovska. Po dlouhém boji :o) jsme vybrali 57 fotografií 34 zaměstnanců, které budou celý příští rok zdobit stoly nejen v KNL, ale i v terénních ambulancích v Libereckém kraji. Posuďte sami :o)