Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Dne 8. 11. 2018 se v přednáškovém sále KNL, a.s. konala celostátní konference fyzioterapeutické a ergoterapeutické sekce, kterou organizuje Profesní oborové unie zdravotnických pracovníků (POUZP) a KNL, a.s. Tématem již dvanácté konference byly Funkční poruchy pohybového aparátu pohledem vybraných metodik. Celodenní konference se účastnilo 184 zájemců z celé ČR.

Přednášky:
Seznámení se základními principy DNS podle Koláře / Mgr. Jana Veselá, FN Motol
Využití jógy v rehabilitaci funkčních poruch / Mgr. Martina Ježková, Klinika rehabilitace UK 2. LF a FN Motol, soukromá rehabilitace Slaný
Akrální koaktivační terapie a její dávkování u pacientů s nespecifickou bolestí zad / PhDr. Ingrid Palaščáková Špringrová, Ph.D., ACT centrum Čelákovice
Dech jako proměnlivé proudění / Mgr. Eva Pospíšilová, Centrum komplexní péče Praha, Bc. Richard Vaľa, Centrum komplexní péče Dobřichovice, Bc. Markéta Zikmundová, Centrum komplexní péče Praha

Partneři akce: