POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
K sobotnímu Dni dětí dnes odpoledne zástupci ZŠ Dobiášova a TJ Starý Harcov předali na dětském oddělení drobné dárky, namalované “léčivé” obrázky a ručně psaná přání k uzdravení malých pacientů.
Moc děkujeme!